Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Przepis na niepłacenie mandatu


nissan-gt-r1Sprawa ma swój początek 29 października 2013 r., wtedy to na drodze krajowej nr 7 Olsztyn- Warszawa w gminie Wiśniewo mławscy policjanci zatrzymali Krzysztofa Hołowczyca za jazdę – według policjantów z prędkością ponad 200 km/h.

Ostatecznie 7 lipca 2015 r. mławski sąd orzekł, że przekroczenie prędkości wyniosło 71 km/h i orzekł grzywnę w wys. 4 tys. zł. i ok. 2,5 tys. kosztów sądowych.

– Od wyroku Sądu Rejonowego w Mławie wpłynęły do Sądu Okręgowego w Płocku apelacje Krzysztofa Hołowczyca i obrońcy, zawierające jednak braki formalne, tj. niepodpisane. Po wezwaniu do uzupełnienia braków formalnych 26 października 2015 do Sądu Okręgowego w Płocku wpłynęła podpisana przez obrońcę apelacja. Rozpatrzenie apelacji zaplanowane jest na 27 listopada br. – informuje rzecznik prasowy SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska.

Przypomnijmy, że ustawowy termin przedawnienia tego wykroczenia mija po dwóch latach od momentu jego popełnienia, więc minął kilka dni temu. Jak rozpatrzy apelację płocki sąd? Dla sprawy mandatu nie ma to już znaczenia.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Przepis na niepłacenie mandatu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
OL
Gość

Można jeździć jak Hołek tylko trzeba mieć sporo kasy na papugi

...
Gość

No cóż… prawda jest taka, że gdyby sprawca wypadku na Kopernika miał takie umiejętności jak Hołowczyc to do tego wypadku by nie doszło i to samo dotyczy ul. Kościuszki.
Niestety, nie każdy jest Hołowczycem.

sss
Gość

aaa się Hołkowi upiekło

nawigacja
Gość

Czemu mnie to nie dziwi 😉 „Prowadził Krzysztof Hołowczyc… ze mną zawsze dojedziesz do celu. „

wpDiscuz