Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podziękowania za pomoc i udział w Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą


slider3 listopada w sali miejskiego kina burmistrz Sławomir Kowalewski i przewodniczący rady miasta Leszek Ośliźlok podziękowali osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą.


Rekonstruktorzy, służby mundurowe, grupy kombatanckie, palcówki , instytucje miejskie i powiatowe, darczyńcy, pracownicy ratusza wszyscy otrzymali podziękowania. Zebrani obejrzeli również krótki film o rekonstrukcji. Ci, którzy pozostali do końca obejrzeli dokument fabularyzowany w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego „Pilecki”.

Według informacji ratusza, całkowity koszt tegorocznej rekonstrukcji to kwota 300 590 zł, w tym z miejskiego budżetu wydatkowano kwotę 179 000 zł.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
5 lata temu

Rekonstrukcja dla miasta, czyli dla mieszkańców Mławy z roku na rok droższa, jak z tego wynika.
Czy burmistrz wyciągnął już jakieś wnioski w związku z tym??
Pracownicy UM otrzymali podziękowania, a czy burmistrz sobie też wręczył dyplom z podziękowaniem??
Ta uroczystość kończąca się pewnie uroczystym poczęstunkiem dla zaproszonych gości też poszła w koszty Bitwy pod Mławą?? – ech, szkoda słów,

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x