Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podziękowania za pomoc i udział w Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą


slider3 listopada w sali miejskiego kina burmistrz Sławomir Kowalewski i przewodniczący rady miasta Leszek Ośliźlok podziękowali osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą.

KSP Mława nabór

Rekonstruktorzy, służby mundurowe, grupy kombatanckie, palcówki , instytucje miejskie i powiatowe, darczyńcy, pracownicy ratusza wszyscy otrzymali podziękowania. Zebrani obejrzeli również krótki film o rekonstrukcji. Ci, którzy pozostali do końca obejrzeli dokument fabularyzowany w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego „Pilecki”.

Według informacji ratusza, całkowity koszt tegorocznej rekonstrukcji to kwota 300 590 zł, w tym z miejskiego budżetu wydatkowano kwotę 179 000 zł.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Podziękowania za pomoc i udział w Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Rekonstrukcja dla miasta, czyli dla mieszkańców Mławy z roku na rok droższa, jak z tego wynika.
Czy burmistrz wyciągnął już jakieś wnioski w związku z tym??
Pracownicy UM otrzymali podziękowania, a czy burmistrz sobie też wręczył dyplom z podziękowaniem??
Ta uroczystość kończąca się pewnie uroczystym poczęstunkiem dla zaproszonych gości też poszła w koszty Bitwy pod Mławą?? – ech, szkoda słów,

wpDiscuz