Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podaruj Pluszowego Misia


mis1Podaruj Pluszowego Misia – to już szósta akcja organizowana przez Filię nr.1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Mławie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie w ramach projektu „Aktywni do setki” dofinansowanego w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.


Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, może przynieść pluszowego misia do Filii nr 1 MBP (Szkoła Podstawowa nr 4 ul.Graniczna39).
W dniach pn.- śr. oraz pt. w godzinach od 10:00 do 17:00.
Akcja trwa od 2 do 25 listopada 2015r.
Każdy podarowany miś otrzyma etykietę z napisem „Dla przyjaciela” oraz będzie zaprezentowany na wystawie w bibliotece. Wystawę pluszowych Misiów będzie można oglądać od dnia 25 listopada – będącego Światowym Dniem Pluszowego Misia do 27 listopada w godzinach otwarcia biblioteki. Po wystawie wszystkie podarowane misie zostaną przekazane dzieciom objętym programem pomocy społecznej realizowanym przez odpowiednie instytucje społeczne i w świątecznych paczkach trafią do ich domów. Misie, które mają być przekazane dzieciom powinny być czyste i w dobrym stanie.

Dziękujemy wszystkim za dobre serce.
Warto pomagać innym, niech uśmiech zagości na twarzach dzieci, a my cieszmy się razem z nimi.

log

Źródło: MOPS Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x