Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Najpopularniejszy Dzielnicowy 2015 – mieszkańcy oceniają.


dzielnicowyNajpopularniejszy Dzielnicowy 2015 – mieszkańcy oceniają.

KSP Mława nabór

Na terenie całego garnizonu mazowieckiego trwa VII edycja konkursu Najpopularniejszy Dzielnicowy 2015 r. W Mławie, o to zaszczytne miano rywalizuje 16 dzielnicowych z terenu miasta i gmin powiatu. Wyróżnienie może zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. W poprzedniej edycji konkursu byli to mł. asp. Paweł Granoszewski oraz st. asp. Piotr Biedrzycki.

Konkurs potrwa do końca listopada br. Jedynym kryterium oceny, będą głosy oddane przez mieszkańców. Ankiety konkursowe oraz skrzynki do głosowania dostępne będą w Urzędzie Miasta Mława, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie, Starostwie Powiatowym, urzędach gmin na terenie powiatu, posterunkach policji oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie. Poza wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, ankieta zawiera pytania dotyczące stanu bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Te cenne informacje zostaną wykorzystane w codziennej pracy policji oraz organizowaniu działań prewencyjnych.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na początku grudnia. Informacje o dzielnicowych, ich rejonach służbowych, konkursie oraz ankieta do głosowania, dostępne są na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Dowiedz się więcej…

POBIERZ ANKIETĘ – Najpopularniejszy-Dzielnicowy-2015

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz