Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Młodzicy Mławianki pokonali Lechię. Obejrzeli mecz Ekstraklasy


SONY DSC

KSP Mława nabór

Obejrzeć mecz piłkarskiej Ekstraklasy na żywo to ogromne przeżycie dla każdego miłośnika futbolu, niezależnie od liczby skończonych lat. Doświadczyli tego młodzicy Mławianki, którzy zasiedli na stadionie w Gdańsku, gdzie obserwowali poczynania miejscowej Lechii w konfrontacji z wicemistrzem Polski Legią Warszawa.

– Nasz pobyt nie ograniczył się tylko do roli widza. Zanim zasiedliśmy na trybunach PGE Arena (red. odbył się na nim mecze mistrzostw Europy w 2012 roku) rozegraliśmy dwa mecze sparingowe. Oba zakończyły się po naszej myśli – podkreśla trener mławian Maciej Grabowski.

Na sztucznej nawierzchni boiska przy ulicy Meissnera rywalizowali z Włocławią Włocławek oraz Lechią Gdańsk. Pierwszego z rywali rozgromili 8:0, natomiast gospodarzy pokonali 3:1. Na listę strzelców wpisali się m.in.: Nicolas Dąbrowski, Radosław Sadza, Alan Wójcik, Eryk Grabowski i Jakub Han.

Wracając do meczu Ekstraklasy, młodzicy mławskiego klubu obejrzeli cztery bramki. Trzy z nich zdobyli goście z Warszawy, do siatki trafili Brazylijczyk Guilherme, Węgier Nemanja Nikolic oraz Tomasz Jodłowiec. Honorowe trafienie dla Lechii zaliczył Serb Aleksandar Kovacevic.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Młodzicy Mławianki pokonali Lechię. Obejrzeli mecz Ekstraklasy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kibic
Gość

Brawo chłopcy !!!!

wpDiscuz