Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławski wydział komunikacji po liftingu


sliderPoprawa warunków pracy urzędników i obsługi klientów mławskiego wydziału komunikacji ciągnie się latami, pomimo, że cały czas jest ten sam starosta i ten sam dyrektor wydziału.

KSP Mława nabór

Od 2002 roku ówcześni radni powiatowi zgłaszali konieczność zmian w wydziale. Właściwe komisje rady podejmowały nawet stosowne uchwały i … jest jak jest.

Również w tej kadencji rady, na wniosek radnego Witolda Okumskiego komisja rewizyjna jednogłośnie zobligowała starostę Włodzimierza Wojnarowskiego do poprawy warunków pracy w wydziale do końca października br.

Podczas ostatniej sesji rady powiatu w tej sprawie interpelował radny wnioskodawca.
– Zmodernizowano wejście do budynku, i przebudowano chodnik. Na korytarzu mamy nowe oświetlenie. Zostały pomalowane ściany. Remontu doczekała się serwerownia, wymieniono drzwi wejściowe do pomieszczeń biurowych. W poszczególnych pokojach pojawiły się nowe szafki, regały i rolety okienne – przedstawiła zakres wykonanych prac wicestarosta Barbara Gutowska.

Komisja rewizyjna wnioskowała również o umieszczenie punktu informacyjnego dla klientów.

Wicestarosta poinformowała, że w tej sprawie poproszono o opinię fachowca BHP. Barbara Gutowska poinformowała, że przepisy BHP na chwile obecną nie pozwalają żeby taki punkt informacyjny usytuować na korytarzu tego budynku.

Radny Okumski oponował, że komisja rewizyjna nie wskazywała miejsca gdzie ma być usytuowany punkt informacyjny natomiast widziała konieczność jego utworzenia.

– W ostatnim czasie odwiedziłem nasz wydział komunikacji. Rozmawiałem z interesantami, wszyscy widzieli konieczność utworzenia takiego punktu. Ich zdaniem może on znacznie usprawnić pracę wydziału i skrócić kolejki – apelował Witold Okumski.

Znów skończy się na liftingu, czy może uda się coś w końcu usprawnić?

JK

DSC_0109 DSC_0108 DSC_0104 DSC_0103

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Mławski wydział komunikacji po liftingu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
aaa
Gość

tam wszyscy pracownicy sa do liftingu, bo oni tam za kare przychodza a jak sie na nich patrzy to widac ze sa znudzeni praca to po co na sile ich trzymac, pozdrawiam

FREDI
Gość

Starości nasi powiatowy znają się na rządzeniu jak wół na gwiazdach…byle koryto pełne… Ale nie ma to jak ciepła posadka za państwową kasę…a założyć własną działalność i wykazać się odrobiną pracy..

zdziwiony
Gość

O! a myślałem że w XIX wieku nie mieli szklanych drzwi i olejnych lamperii

mieszaniec
Gość

a te obskurne drzwi wejściowe to też po liftingu?

Karola
Gość

eee, drzwi nie są takie złe, zato „obróbka” szpeci

wml
Gość

nie słyszałem, żeby takie marne warunki były gdzieś w powiecie jak w tym wydziale.a obsługa, tragedia

wpDiscuz