Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Złoci medaliści w pływaniu z Gimnazjum nr 2 w Mławie”


edited_1445516468930W dniu 22 października 2015 roku odbyła się III edycja Ligii Pływackiej organizowana przez klub pływacki „Płetwal” Mława.

KSP Mława nabór

W zawodach wystąpili uczniowie Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego. Reprezentacja liczyła 7 osób. Uczniowie wykazali się ogromną wolą walki o medale oraz wysokimi umiejętnościami pływackimi, nasza sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym w składzie Małgorzata Krajewska, Bartosz Kowalski, Michał Merchel i Tomasz Wiącek zdobyła brązowy medal.

Ponadto troje uczniów osiągnęło jeszcze indywidualne sukcesy: Małgorzata Krajewska – złoty medal na 50 m stylem klasycznym, Bartosz Kowalski – srebrny medal na 50 m stylem dowolnym, Tomasz Wiącek – srebrny medal na 50 m stylem klasycznym

źródło i foto: Gimnazjum Nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz