Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Złoci medaliści w pływaniu z Gimnazjum nr 2 w Mławie”


edited_1445516468930W dniu 22 października 2015 roku odbyła się III edycja Ligii Pływackiej organizowana przez klub pływacki „Płetwal” Mława.


W zawodach wystąpili uczniowie Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego. Reprezentacja liczyła 7 osób. Uczniowie wykazali się ogromną wolą walki o medale oraz wysokimi umiejętnościami pływackimi, nasza sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym w składzie Małgorzata Krajewska, Bartosz Kowalski, Michał Merchel i Tomasz Wiącek zdobyła brązowy medal.

Ponadto troje uczniów osiągnęło jeszcze indywidualne sukcesy: Małgorzata Krajewska – złoty medal na 50 m stylem klasycznym, Bartosz Kowalski – srebrny medal na 50 m stylem dowolnym, Tomasz Wiącek – srebrny medal na 50 m stylem klasycznym

źródło i foto: Gimnazjum Nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x