Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespół Placówek Oświatowych w Szreńsku. Święto Pieczonego Ziemniaka


spz-1W środę 21 października 2015 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku po raz pierwszy odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola, oddziałów „0” i klas I-III.


Na początku uroczystości Panie powitały wszystkich przybyłych gości oraz zaprosiły do wspólnej zabawy.
Na sali gimnastycznej odbyły się konkurencje sportowe: ”Ziemniaczana koszykówka”, „Skoki w workach”, „Quiz o jesieni”.
Nie zabrakło zabaw dla pań, które również musiały ze sobą konkurować   wyzwaniu na „Najdłuższą obierkę z ziemniaka”. Wygrała ta pani, której obierka z ziemniaka była najdłuższa. Rozstrzygnięto konkurs na najładniejsze owocowo – warzywne inspiracje.
Na zakończenie uroczystości każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom oraz wrzos do swojej klasy.
Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie wielkie zaangażowanie rodziców. Dzięki nim dzieci mogły przekonać się, jak smakuje ziemniak w „mundurku”.

spz-colage

Źródło: ZPO w Szreńsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x