Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Mława. Potrącona na ulicy Kościuszki 19-latka zmarła w szpitalu


kościuszki 10Od dnia wypadku, czyli 23 października dziewczyna znajdowała się w szpitalu w Płocku, gdzie zmarła nie odzyskując przytomności.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Prokuratura Rejonowa w Mławie wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutu 32-letniej mieszkance naszego powiatu, która potrąciła seatem arosą 19-latkę. Jak tłumaczy prokurator Marcin Bagiński, dopóki kobieta nie usłyszy tego zarzutu, nie stanie się to faktem, nie może mówić o szczegółach.

Potrącona dziewczyna zmarła wczoraj (28 października) w szpitalu w Płocku, gdzie zaraz po wypadku została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Miała obrażenia wewnętrzne. Jakie, wykaże sekcja zwłok, która będzie dziś zarządzona – dodaje Marcin Bagiński.

Do tragicznego wypadku doszło pięć dni temu. Przed godz. 8 na ul. Kościuszki w Mławie kierująca seatem 32-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc w kierunku centrum, potrąciła przechodzącą przez przejście pieszą – 19-latkę, również z naszego powiatu. Następnie samochód zjechał na lewy pas ruchu i chodnik, gdzie uderzył w 16-letniego chłopca. Ten trafił do mławskiej lecznicy.
Kierująca była trzeźwa.

el

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
...
Gość
...

Nieswój co do Pendolino to się mylisz, już raz się zatrzymało. Wiem, to sarkazm. Tu, w tym akurat przypadku, władze niewiele pomogą. Owszem nasze władze nie dbają o takie sprawy, które przyczyniają się do bezpieczeństwa na drodze – to fakt. Brak jest ścieżek rowerowych, czasami robi się chodnik po jednej stronie ulicy, a po drugiej już nie, co zakrawa mi na średniowiecze. Mieszkańcy mają rację co do sygnalizacji świetlnej, jest za mało takich skrzyżowań. No, ale sami wybieracie tę władzę, na jesieni 2014 roku zadecydowaliście sami o tym, kto w ratuszu i w starostwie obejmie fotele. Burmistrzem winna być osoba,… Czytaj więcej »

Nieswój
Gość
Nieswój

Dalej niech ten zwykły człowiek głosuje na te same władze samorządowe jak do tej pory to będzie jak będzie. Ludzie z reguły dostrzegają problemy i niedołęstwo władz gdy pojawi się jakiś poważny problem, a jeszcze bardziej gdy dotyczy to ich samych.Działdowo, Ciechanów, Przasnysz, to są miasta gdzie czas nie stoi w miejscu, miasta które się rozwijają (nie stawia się chociażby wiaduktów po których od ponad roku nie można jeździć). W Mławie właśnie wszystko stanęło (oprócz Pendolino które stawać nie chce ).

mink
Gość
mink

Ile jeszcze ludzi musi zginąć na ulicach Mławy, żeby zainstalowano dodatkowe sygnalizacje świetle? Czemu nie ma tam świateł? Wiele razy poruszany był temat świateł na tamtym skrzyżowaniu i burmistrz tłumaczył że po zamknięciu przejazdu na ul. Kościuszki samochody pojadą inną drogą… nadal pojadą ul. Kościuszki, tylko, że skręca przed torami w ul. Graniczną. Teraz doszło do tragedii. 1 osoba nie żyje, inna jest ranna. Może już czas, żeby tam coś zrobić? Co ze skrzyżowaniem przy policji? Nie wiem jak zmieści się tam rondo? Co ze światłami na Kopernika na skrzyżowaniu z Załęskiego, gdzie notorycznie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji? Co ze… Czytaj więcej »