Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

63-latka trafiła do szpitala


DSC02769Policja podaje szczegóły wypadku, o którym pisaliśmy wczoraj rano – pasażerka jednego z samochodów doznała ogólnych potłuczeń.

KSP Mława nabór

Doszło do niego 28 października ok. godz. 9.30 na drodze z Szydłowa do Nosarzewa Borowego, zdarzenie wyglądało poważnie. – Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Volkswagen Golf kombi 74-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc od strony miejscowości Pawłowo, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Fiat Palio Weekend – informuje asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji. Tym ostatnim autem poruszał się 64-letni mławianin. Żadnemu z szoferów nic się nie stało, lekko ranna została natomiast pasażerka fiata, 63-letnia mieszkanka naszego miasta. Z ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz