Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

63-latka trafiła do szpitala


DSC02769Policja podaje szczegóły wypadku, o którym pisaliśmy wczoraj rano – pasażerka jednego z samochodów doznała ogólnych potłuczeń.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Doszło do niego 28 października ok. godz. 9.30 na drodze z Szydłowa do Nosarzewa Borowego, zdarzenie wyglądało poważnie. – Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Volkswagen Golf kombi 74-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc od strony miejscowości Pawłowo, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Fiat Palio Weekend – informuje asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji. Tym ostatnim autem poruszał się 64-letni mławianin. Żadnemu z szoferów nic się nie stało, lekko ranna została natomiast pasażerka fiata, 63-letnia mieszkanka naszego miasta. Z ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500