Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Odmłodzone Zawkrze przegrało na inaugurację


fot11Od domowej rywalizacji z Lesanem Halinów siatkarze mławskiego Zawkrza rozpoczęli nowy sezon w trzeciej lidze. Pojedynek nie przyniósł większych emocji, nasz zespół przegrał z bardziej doświadczonym rywalem 0:3.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Zawkrzanie rozpoczęli rozgrywki w wyjątkowo odmłodzonym składzie. Jedynym doświadczonym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez Szymona Zejera był w sobotnim pojedynku Tomasz Szwęch. Nie wyszedł jednak w wyjściowej „szóstce” – miejsce w niej było zarezerwowane dla nominalnych juniorów, Damiana Łuniewskiego, Dominika Sadowskiego, Kacpra Kłosowskiego, Kacpra Kucińskiego, Adriana Margasa, Mateusza Trzciałkowskiego oraz Dawida Podlaskiego, pełniącego na boisku funkcję libero.

Początek w wykonaniu naszego zespołu okazał się bardzo nerwowy. Po kilku minutach przegrywali już 1:6. ale szybko wrócili do równowagi. W efekcie doprowadzili do wyrównania, jednak nie potrafili utrzymać odpowiedniej skuteczność do końca partii. W efekcie przegrali premierowego seta 21:25.

Drugi także padł łupem gości, którzy wyraźnie górowali na młodymi zawkrzanami, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Robili z nich odpowiedni użytek, o czym może świadczyć duża liczba bloków. Mławianie nie potrafili się przez niego przedrzeć, co miało ogromny wpływ na końcowe losy konfrontacji. Przegrali dwie kolejne odsłony, zdobywając w nich odpowiednio osiemnaście i siedemnaście punktów.

Kolejny mecz Zawkrze rozegra także na własnym parkiecie. W sobotę 21 listopada na parkiet I LO w Mławie zawitają reprezentanci KKS Kozienice.

KS Zawkrze Mława – KS Lesan Halinów 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)

KS Zawkrze: D. Sadowski, K. Kuciński, D. Łuniewski, A. Margas, M. Trzciałkowski, K. Kłosowski i D. Podlaski (libero) oraz  T. Szwęch, Ł. Bober

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500