Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Mławska straż znów w akcji


slider2Dziś, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 544 z drogą podporządkowaną, na wysokości Pawłowa doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


– Na miejscu zdarzenia interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Trzeba było uwolnić jedną osobę zakleszczoną w aucie – informuje bryg. mgr inż. Zbigniew Kąpiński. Policja ustala przebieg zdarzenia.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Qdka
Gość
Qdka

Ciekawe kowalek gdzie Ty widzisz takie zdjęcie?!

kowalek
Gość
kowalek

Takie zdjęcia na których widać rannych to przegięcie. Nich trafi na nie np dziecko tej kobiety