Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/codzien4/domains/codziennikmlawski.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-tab-widget-pro/wp-tab-widget-pro.php on line 1997

Notice: Constant WP_HOME already defined in /home/codzien4/domains/codziennikmlawski.pl/public_html/wp-config.php on line 105

Notice: Constant WP_SITEURL already defined in /home/codzien4/domains/codziennikmlawski.pl/public_html/wp-config.php on line 107
Siatkarskie emocje w Szreńsku. Główne trofeum dla Startu | Codziennik mławski – Mława

Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Siatkarskie emocje w Szreńsku. Główne trofeum dla Startu


Start-Lipowiec2

Zwycięski zespół z Lipowca Kościelnego


Na hali w Szreńsku rozegrano siatkarski turniej o puchar prezesa Technokabla. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów, wśród nich byli reprezentanci trzecioligowego Zawkrza. Podopieczni Szymona Zejera nie sięgnęli po główne trofeum, musieli się zadowolić trzecim miejscem.

Przesądziła o tym grupowa porażka ze Startem Lipowiec Kościelny. Spotkanie zostało rozegrane na dystansie dwóch setów. Oba zakończyły się po myśli lipowian, którzy wykazali się ogromną regularnością. W każdej partii pozwolili przeciwnikom na zdobycie dwudziestu trzech punktów.

W pozostałych pojedynkach zawkrzanie już się nie potknęli. Pokonali RDLP Olsztyn, a przede wszystkim – w konfrontacji o trzecie miejsce – ekipę gospodarzy Aga Team Szreńsk.

Za to po zwycięstwie nad Zawkrzem lipowianie rozkręcili się na dobre. Pierwsze miejsce w grupie oznaczało awans do finału. W nim szyki Startowi próbował pokrzyżować Technokabel, ale okazał się za słaby. W pierwszym secie zdobył 18 punktów, by w drugim powiększyć swój dorobek zaledwie o trzy.

Organizatorzy nagrodzili nie tylko najlepsze zespoły. Indywidualne wyróżnienia trafiły w ręce Przemysława Petrykowskiego (Aga Team), Jarosława Piątkowskiego (Iskra), Bogdana Brewki (Olsztyn), Michała Sobczyka (Start), Mateusza Kucmana (Technokabel) i Pawła Fijałkowskiego (Zawkrze).

Wyniki

Grupa A: Technokabel – Szreńsk 2:1, Technokabel – Iskra 2:0, Iskra – Szreńsk 1:2

Końcowa kolejność: 1. Technokabel 5 pkt, 2. AGA Team Szreńsk 3, 3. Iskra Narzym 1

Grupa B

Start – Zawkrze 2:0, Start – Olsztyn 2:0, Olsztyn – Zawkrze 0:2

Końcowa kolejność: 1. Start Lipowiec 6 pkt., 2. Zawkrze Mława, 3. RDLP Olsztyn 0

Mecz o V miejsce: Iskra Narzym – RDLP Olsztyn 0:2

Mecz o III miejsce: AGA Team Szreńsk – Zawkrze Mława 0:2

Finał: Technokabel – Start Lipowiec 0:2

RS

Fot: Zbiory prywatne

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x