Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kontrabanda za ponad 86 tys. zł


towar1Na posesji przy ul. Warszawskiej w Mławie stróże prawa znaleźli ponad 134 tys. sztuk „lewych” papierosów.


Mławscy policjanci działali we współpracy z Izbą Celną w Ciechanowie. – Nielegalna hurtownia znajdowała się w prywatnym domu i pomieszczeniach gospodarczych przy ul. Warszawskiej w Mławie. Zatrzymano także 46- letniego mieszkańca Mławy, podejrzanego o posiadanie nielegalnego towaru – informuje asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Ujawniono ponad 134 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy, których wartość rynkowa to przeszło 86 tys. zł. Jak informuje policja, sprawę przejęła izba celna.

Oprac. el
Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x