Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

XI Ogólnopolska Kampania Białych Serc w Szkole Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie


IMG_0258Po raz kolejny już uczniowie Szkoły Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie wraz z nauczycielami włączyli się aktywnie w obchody XI Ogólnopolskiej Kampanii Białych Serc, organizowanej przez Grupę Zalewski.

KSP Mława nabór

W dniu 26.10.2015r. odbył się biały marsz ulicami Dzierzgowa z serduszkami i balonikami, w czasie którego uczniowie zaprotestowali przeciwko używaniu narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych. W czasie trwania Kampanii uczniowie naszej szkoły wykonywali własnoręcznie białe serca, którymi przyozdobili szkołę oraz wykorzystali je podczas marszu.

1kbs_dzierzgowo

Źródło i foto: SP im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz