Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

XI Ogólnopolska Kampania Białych Serc w Szkole Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie


IMG_0258Po raz kolejny już uczniowie Szkoły Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie wraz z nauczycielami włączyli się aktywnie w obchody XI Ogólnopolskiej Kampanii Białych Serc, organizowanej przez Grupę Zalewski.


ksp Mława
Reklama

W dniu 26.10.2015r. odbył się biały marsz ulicami Dzierzgowa z serduszkami i balonikami, w czasie którego uczniowie zaprotestowali przeciwko używaniu narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych. W czasie trwania Kampanii uczniowie naszej szkoły wykonywali własnoręcznie białe serca, którymi przyozdobili szkołę oraz wykorzystali je podczas marszu.

1kbs_dzierzgowo

Źródło i foto: SP im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x