Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Po ile w Mławie kaczki, ośmiorniczki czy ciastka?


DSC_0085Kaczki, ośmiorniczki, ciastka… Pod takimi nazwami, charakterystycznymi dla formacji politycznych wystawiających kandydatów do parlamentu odbywała się w Internecie wymiana notowań wyborczych w kraju w wyborczą niedzielę 25 października br.

KSP Mława nabór

Ponieważ podczas ciszy wyborczej w Polsce karalne jest publikowanie sondaży bywalcy portali społecznościowych wymyślili „bazarek”. Nazwy produktów i przedmiotów zastępują nazwy partii.
I tak kształtowały się ceny na wczorajszym bazarku:

Kaczki – po 40
Ośmiorniczki – po 23
Ciastka – po 8,6
Zlewozmywaki – po 6,6
Swetry – po 6,7
Jabłka – po 4,8
Muszki – po 4,8
Sierpy i młoty (3,2)

Według Mariusza Maxa Kolonko – znanego polskiego dziennikarza, publicysty, prezentera i producenta telewizyjnego mieszkającego w USA, przekładało się to na następujące notowania:CSL1y8WWUAAYi1B

W najbliższym czasie poznamy wyniki głosowania w Mławie.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Po ile w Mławie kaczki, ośmiorniczki czy ciastka?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Wybory się skończyły, a więc czas zejść na ziemię. Dziś, 26.10.2015r., od samego rana w Miejskim Parku im. Dąbrowszczaków praca wre, następuje kolejny etap rewitalizacji, czyli powiększa się „patelnia”. Park pięknieje. Następują dalsze usunięcia starych drzew, nie ma nasadzeń na miejscu usuniętych suchych kasztanowców, nie są usuwane dalsze padłe sztuki kasztanowców, ale za to są usuwane dorodne, stare drzewa, coś na ten temat wiadomo??? Cenimy dobre dziennikarstwo.

mink
Gość

zajrzyj na stronę urzędu miasta – tam masz wszystko wyjaśnione.

...
Gość

Cenię dobre dziennikarstwo :). Nie muszę zaglądać na stronę UM. Jednostronne, subiektywne opinie (władz) mnie nie interesują.

wpDiscuz