Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Po ile w Mławie kaczki, ośmiorniczki czy ciastka?


DSC_0085Kaczki, ośmiorniczki, ciastka… Pod takimi nazwami, charakterystycznymi dla formacji politycznych wystawiających kandydatów do parlamentu odbywała się w Internecie wymiana notowań wyborczych w kraju w wyborczą niedzielę 25 października br.

Słoneczne ogrody Mława

Ponieważ podczas ciszy wyborczej w Polsce karalne jest publikowanie sondaży bywalcy portali społecznościowych wymyślili „bazarek”. Nazwy produktów i przedmiotów zastępują nazwy partii.
I tak kształtowały się ceny na wczorajszym bazarku:

Kaczki – po 40
Ośmiorniczki – po 23
Ciastka – po 8,6
Zlewozmywaki – po 6,6
Swetry – po 6,7
Jabłka – po 4,8
Muszki – po 4,8
Sierpy i młoty (3,2)

Według Mariusza Maxa Kolonko – znanego polskiego dziennikarza, publicysty, prezentera i producenta telewizyjnego mieszkającego w USA, przekładało się to na następujące notowania:CSL1y8WWUAAYi1B

W najbliższym czasie poznamy wyniki głosowania w Mławie.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
...

Wybory się skończyły, a więc czas zejść na ziemię. Dziś, 26.10.2015r., od samego rana w Miejskim Parku im. Dąbrowszczaków praca wre, następuje kolejny etap rewitalizacji, czyli powiększa się „patelnia”. Park pięknieje. Następują dalsze usunięcia starych drzew, nie ma nasadzeń na miejscu usuniętych suchych kasztanowców, nie są usuwane dalsze padłe sztuki kasztanowców, ale za to są usuwane dorodne, stare drzewa, coś na ten temat wiadomo??? Cenimy dobre dziennikarstwo.

mink

zajrzyj na stronę urzędu miasta – tam masz wszystko wyjaśnione.

...

Cenię dobre dziennikarstwo :). Nie muszę zaglądać na stronę UM. Jednostronne, subiektywne opinie (władz) mnie nie interesują.