Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Donośnie protestowali przeciw uzależnieniom


białe serca 011Głośny, kolorowy pochód przemaszerował w piątek  ulicami naszego miasta – to IV Marsz Białych Serc, zorganizowany przez Grupę Zalewski Patrol.


XI Kampania Białych Serc rozpoczęła się 12 października i jest poświęcona młodzieży borykającej się z problemem uzależnienia od alkoholu. Dotychczas odbyły się m.in. prelekcje o tematyce antyuzależnieniowej, warsztaty, szkolenia, imprezy sportowe promujące zdrowy styl życia. W okach wielu instytucji pojawiły się białe serca – symbol akcji.
23 października zorganizowano „głośny, ale pokojowy” marsz przeciw narkotykom. O godz. 10.30 przed pomnikiem marszałka Piłsudskiego w parku miejskim zebrały się dzieci, młodzież i osoby starsze, promotorzy akcji i przyjaciele jej inicjatorów – ponad 200 osób. Z bębnami, gwizdkami, trąbkami, transparentami i niebieskimi flagami z sercem przeszli m.in. ul. Reymonta, Lelewela i Żwirki. Głośny korowód zwracał uwagę przechodniów.
Kampania zakończy się w najbliższy wtorek (27 października). Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x