Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Śmigłowiec przetransportował ciężko ranną do Płocka


kościuszki 10 (2)Jak już pisaliśmy, dziś rano 19-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód. Poszkodowany został także 16-latek.

Słoneczne ogrody Mława
wypadek ul kościuszki 1

foto: KPP Mława

wypadek ul kościuszki 2

foto: KPP Mława

Do wypadku doszło przed godz. 8 na ul. Kościuszki w Mławie. Policja ustaliła dotychczas, że kierująca samochodem marki Seat Arosa, 32- letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc w kierunku centrum, potrąciła przechodzącą przez przejście pieszą, następnie zjechała na lewy pas ruchu oraz chodnik, na którym uderzyła w 16- letniego chłopca. – Potrącona na przejściu, poważnie ranna 19- letnia mieszkanka pow. mławskiego, została przetransportowana śmigłowcem pogotowia ratunkowego do Płocka. Potrącony na chodniku chłopiec został przewieziony do szpitala w Mławie – podaje asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji. Kobieta prowadząca samochód była trzeźwa.
Stróże prawa badają przebieg i przyczyny zdarzenia.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mink

ul. Kościuszki – czemu mnie to nie dziwi? Ciągle proszenie o zainstalowanie jakiejkolwiek sygnalizacji świetlnej… Mnie też jakiś czas temu potrącona na sąsiednim skrzyżowania z Mariacką… Życzę poszkodowanym powrotu do zdrowia.