Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Śmigłowiec przetransportował ciężko ranną do Płocka


kościuszki 10 (2)Jak już pisaliśmy, dziś rano 19-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód. Poszkodowany został także 16-latek.

Słoneczne ogrody Mława
wypadek ul kościuszki 1

foto: KPP Mława

wypadek ul kościuszki 2

foto: KPP Mława

Do wypadku doszło przed godz. 8 na ul. Kościuszki w Mławie. Policja ustaliła dotychczas, że kierująca samochodem marki Seat Arosa, 32- letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc w kierunku centrum, potrąciła przechodzącą przez przejście pieszą, następnie zjechała na lewy pas ruchu oraz chodnik, na którym uderzyła w 16- letniego chłopca. – Potrącona na przejściu, poważnie ranna 19- letnia mieszkanka pow. mławskiego, została przetransportowana śmigłowcem pogotowia ratunkowego do Płocka. Potrącony na chodniku chłopiec został przewieziony do szpitala w Mławie – podaje asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji. Kobieta prowadząca samochód była trzeźwa.
Stróże prawa badają przebieg i przyczyny zdarzenia.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mink

ul. Kościuszki – czemu mnie to nie dziwi? Ciągle proszenie o zainstalowanie jakiejkolwiek sygnalizacji świetlnej… Mnie też jakiś czas temu potrącona na sąsiednim skrzyżowania z Mariacką… Życzę poszkodowanym powrotu do zdrowia.