Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Seniorów motywowała ikona polskiej literatury


IMG_0644Tak Krystynę Koftę zapowiedział prowadzący podczas kolejnej wirtualnej wizyty w mławskiej bibliotece w ramach programu „Akcja: e-motywacja”.


Panel online obył się 22 października i był poświęcony m.in. stawianiu pierwszych, małych kroków na drodze do sukcesu. Pisarkę, felietonistkę i plastyczkę pytano o to jak wygląda proces pisania książki lub jak mobilizuje się do działania. – Dlatego, że nie pracuję na etacie, muszę mieć dyscyplinę. Nie jest łatwo być swoim szefem – odpowiadała. Odniosła się także do wszechobecnego kultu młodości. – Kult młodości zaczyna się robić chorobą psychiczną. Nie zatrzymamy czasu, nawet jak wstrzykniemy sobie tonę botoksu. Trzeba być sobą – usłyszeli zebrani w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie i przez ekranami w różnych palcówkach całej Polski. Wirtualny gość mówił o swojej pracy, życiu, o szczęściu i porażkach.
Kolejne tego typu spotkania 5 i 19 listopada oraz 3 grudnia.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x