Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

PEC podłącza „starą pocztę” do swojej magistrali


IMG_0641Mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ul. Żeromskiego. Już posypały się drobne mandaty dla pieszych, którzy jezdnią przechodzili przy wykopach.

Słoneczne ogrody Mława

– Robimy nowe przyłącze, bo pozyskaliśmy nowego klienta – informuje Jan Przybyłek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Mławie. Sieć będzie podłączona do rurociągu w podwórzu za budynkiem przyIMG_0640 Żeromskiego 2 i tą ulicą „pociągnięta” do kamienicy na skrzyżowaniu z ul. Reymonta, nazywaną przez mławian starą pocztą.
Prace ziemne rozpoczęły się w poniedziałek i potrwają do końca miesiąca, należy wówczas w tej okolicy spodziewać się utrudnień w ruchu, wyłączony będzie chodnik i jedna strona ulicy. Policjanci już wypisali kilka 20-złotowych IMG_0657mandatów pieszym, którzy przechodzili jezdnią obok chodnika, gdzie trwają wykopy. Były też upomnienia.

el

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
...

Czy ta inwestycja jest opłacalna? czy nie taniej wyniosłoby tu ogrzewanie gazowe? O co w tym wszystkim chodzi??????????? czy to nie jest związane ze spalarnią??????????????? To zaczyna cuchnąć chyba… Pan A, pan B i pan P – hmmm…

stary

Bardzo zagadkowa inwestycja. Trzeba pół miasta rozkopać, bo poczty pana A nie można ogrzewać inaczej niż z PEC. starosta i burmistrz super decyzje

mławianin

Super, wreszcie nasze poczciwe służby mogą się wykazać. Nie dość, że jest utrudnienie, to jeszcze pieszemu mandatem przyp****ć. A najlepiej jakieś starszej pani z tobołami. Brawo!