Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

PEC podłącza „starą pocztę” do swojej magistrali


IMG_0641Mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ul. Żeromskiego. Już posypały się drobne mandaty dla pieszych, którzy jezdnią przechodzili przy wykopach.

– Robimy nowe przyłącze, bo pozyskaliśmy nowego klienta – informuje Jan Przybyłek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Mławie. Sieć będzie podłączona do rurociągu w podwórzu za budynkiem przyIMG_0640 Żeromskiego 2 i tą ulicą „pociągnięta” do kamienicy na skrzyżowaniu z ul. Reymonta, nazywaną przez mławian starą pocztą.
Prace ziemne rozpoczęły się w poniedziałek i potrwają do końca miesiąca, należy wówczas w tej okolicy spodziewać się utrudnień w ruchu, wyłączony będzie chodnik i jedna strona ulicy. Policjanci już wypisali kilka 20-złotowych IMG_0657mandatów pieszym, którzy przechodzili jezdnią obok chodnika, gdzie trwają wykopy. Były też upomnienia.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "PEC podłącza „starą pocztę” do swojej magistrali"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Czy ta inwestycja jest opłacalna? czy nie taniej wyniosłoby tu ogrzewanie gazowe? O co w tym wszystkim chodzi??????????? czy to nie jest związane ze spalarnią??????????????? To zaczyna cuchnąć chyba… Pan A, pan B i pan P – hmmm…

stary
Gość

Bardzo zagadkowa inwestycja. Trzeba pół miasta rozkopać, bo poczty pana A nie można ogrzewać inaczej niż z PEC. starosta i burmistrz super decyzje

mławianin
Gość

Super, wreszcie nasze poczciwe służby mogą się wykazać. Nie dość, że jest utrudnienie, to jeszcze pieszemu mandatem przyp****ć. A najlepiej jakieś starszej pani z tobołami. Brawo!

wpDiscuz