Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

PEC podłącza „starą pocztę” do swojej magistrali


IMG_0641Mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ul. Żeromskiego. Już posypały się drobne mandaty dla pieszych, którzy jezdnią przechodzili przy wykopach.


– Robimy nowe przyłącze, bo pozyskaliśmy nowego klienta – informuje Jan Przybyłek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Mławie. Sieć będzie podłączona do rurociągu w podwórzu za budynkiem przyIMG_0640 Żeromskiego 2 i tą ulicą „pociągnięta” do kamienicy na skrzyżowaniu z ul. Reymonta, nazywaną przez mławian starą pocztą.
Prace ziemne rozpoczęły się w poniedziałek i potrwają do końca miesiąca, należy wówczas w tej okolicy spodziewać się utrudnień w ruchu, wyłączony będzie chodnik i jedna strona ulicy. Policjanci już wypisali kilka 20-złotowych IMG_0657mandatów pieszym, którzy przechodzili jezdnią obok chodnika, gdzie trwają wykopy. Były też upomnienia.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
6 lata temu

Czy ta inwestycja jest opłacalna? czy nie taniej wyniosłoby tu ogrzewanie gazowe? O co w tym wszystkim chodzi??????????? czy to nie jest związane ze spalarnią??????????????? To zaczyna cuchnąć chyba… Pan A, pan B i pan P – hmmm…

stary
stary
6 lata temu

Bardzo zagadkowa inwestycja. Trzeba pół miasta rozkopać, bo poczty pana A nie można ogrzewać inaczej niż z PEC. starosta i burmistrz super decyzje

mławianin
mławianin
6 lata temu

Super, wreszcie nasze poczciwe służby mogą się wykazać. Nie dość, że jest utrudnienie, to jeszcze pieszemu mandatem przyp****ć. A najlepiej jakieś starszej pani z tobołami. Brawo!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x