Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2


normal_m_DEN_2015_225Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wielu życzeń skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły. Na oficjalnej części obchodów zjawiło się wielu gości, w tym Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, obecni byli również dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy Gimnazjum nr 2 oraz absolwenci, którzy nie zapominają o nas.


Ze sceny popłynęło wiele życzeń i ciepłych słów w stronę świętujących. Po życzeniach i wszystkich ciepłych słowach zarówno od Burmistrza , przewodniczącej Rady Rodziców jak i uczniów, dyrektor Jarosław Jabłonowski wręczył nagrody nauczycielom i zaprosił wszystkich zebranych na występy artystyczne w wykonaniu młodzieży. normal_m_DEN_2015_226

Występ młodych artystów podzielony został na dwa akty. W pierwszym akcie uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili to, w jaki sposób Bóg stworzył nauczyciela, a także życzyli sobie aby chociaż na jeden dzień nauczyciele znowu stali się uczniami i przypomnieli, ile wysiłku trzeba włożyć w naukę. Akt drugi to skecz muzyczny, w którym gimnazjaliści z dwójki w zabawny sposób (z wykorzystaniem znanych przebojów) przedstawili swoją szkołę i nauczycieli. Salwom śmiechu nie było końca, a młodzi aktorzy jak zawsze spisali się na medal.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x