Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2


normal_m_DEN_2015_225Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wielu życzeń skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły. Na oficjalnej części obchodów zjawiło się wielu gości, w tym Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, obecni byli również dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy Gimnazjum nr 2 oraz absolwenci, którzy nie zapominają o nas.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Ze sceny popłynęło wiele życzeń i ciepłych słów w stronę świętujących. Po życzeniach i wszystkich ciepłych słowach zarówno od Burmistrza , przewodniczącej Rady Rodziców jak i uczniów, dyrektor Jarosław Jabłonowski wręczył nagrody nauczycielom i zaprosił wszystkich zebranych na występy artystyczne w wykonaniu młodzieży. normal_m_DEN_2015_226

Występ młodych artystów podzielony został na dwa akty. W pierwszym akcie uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili to, w jaki sposób Bóg stworzył nauczyciela, a także życzyli sobie aby chociaż na jeden dzień nauczyciele znowu stali się uczniami i przypomnieli, ile wysiłku trzeba włożyć w naukę. Akt drugi to skecz muzyczny, w którym gimnazjaliści z dwójki w zabawny sposób (z wykorzystaniem znanych przebojów) przedstawili swoją szkołę i nauczycieli. Salwom śmiechu nie było końca, a młodzi aktorzy jak zawsze spisali się na medal.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500