Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2


normal_m_DEN_2015_225Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wielu życzeń skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły. Na oficjalnej części obchodów zjawiło się wielu gości, w tym Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, obecni byli również dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy Gimnazjum nr 2 oraz absolwenci, którzy nie zapominają o nas.

KSP Mława nabór

Ze sceny popłynęło wiele życzeń i ciepłych słów w stronę świętujących. Po życzeniach i wszystkich ciepłych słowach zarówno od Burmistrza , przewodniczącej Rady Rodziców jak i uczniów, dyrektor Jarosław Jabłonowski wręczył nagrody nauczycielom i zaprosił wszystkich zebranych na występy artystyczne w wykonaniu młodzieży. normal_m_DEN_2015_226

Występ młodych artystów podzielony został na dwa akty. W pierwszym akcie uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili to, w jaki sposób Bóg stworzył nauczyciela, a także życzyli sobie aby chociaż na jeden dzień nauczyciele znowu stali się uczniami i przypomnieli, ile wysiłku trzeba włożyć w naukę. Akt drugi to skecz muzyczny, w którym gimnazjaliści z dwójki w zabawny sposób (z wykorzystaniem znanych przebojów) przedstawili swoją szkołę i nauczycieli. Salwom śmiechu nie było końca, a młodzi aktorzy jak zawsze spisali się na medal.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz