Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na podium w Suszu i Mrągowie. Nasi kolarze najszybsi


Stryjewski_2W Suszu i Mrągowie rozegrano kolejne zawody w kolarstwie górskim. Na starcie obu nie zabrakło naszych reprezentantów. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Stryjewski. Nie próżnował także jego imiennik Grędziński.


W Suszu rozegrano wyścig pod szyldem Epidemia Cyklozy VI Rajd MTB Susz 2015. Do rywalizacji na dwóch dystansach – Mega (50 km) i Mini (25 km) – zgłosiło się ponad 150 zawodników. Oba odcinki wiodły głównie przez teren lesisty, start i metę usytuowano niedaleko jeziora Suskiego.

Zmagania na dłuższym odcinku przebiegły pod dyktando Bartosza Grędzińskiego. Mławianin występujący w barwach ekipy Retro Rowery Duda Team narzucił od początku zmagań ostre tempo. Nikt nie potrafił go wytrzymać, dzięki temu nasz zawodnik z dużą przewagą przekroczył linię mety jako pierwszy.

Z kolei na odcinku Mini klasą samą w sobie okazał się Bartosz Stryjewski. Kolarz mławskiego. Tempa zostawił w tyle całą koalicję rywali. Na jego szyi zawisł – podobnie jak w przypadku
wszystkich uczestników – efektowny medal w kształcie rowerowej przekładni.

Dzierzgowianin nie próżnował także w Mrągowie podczas zmagań w ramach wyścigu o Niedźwiedzią Łapę. Okazał się najlepszy w kategorii junior starszy, natomiast jego młodszy brat Jan został sklasyfikowany na trzecim miejscu wśród juniorów młodszych. Trzeci z naszych reprezentantów Bartosz Pszczółkowski nie ukończył zmagań.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x