Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niebezpieczna sytuacja na stacji paliw


DSC02343Straż pożarna interweniowała dziś na stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie, gdzie z tankującego Forda Galaxy zaczął ulatniać się gaz.


Wezwanie pożarnicy otrzymali o godz. 10.30. – Podczas tankowania przy zbiorniku samochodu zaciął się zawór. Gdy wyjmowano pistolet, gaz się ulatniał – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mławie. Strażacy odtransportowali auto ze stacji w bezpieczne miejsce, gdzie zbiornik miał zostać do końca opróżniony.

el

DSC02343grzebskiegogrzebskiego (2)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x