Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niebezpieczna sytuacja na stacji paliw


DSC02343Straż pożarna interweniowała dziś na stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie, gdzie z tankującego Forda Galaxy zaczął ulatniać się gaz.

Słoneczne ogrody Mława

Wezwanie pożarnicy otrzymali o godz. 10.30. – Podczas tankowania przy zbiorniku samochodu zaciął się zawór. Gdy wyjmowano pistolet, gaz się ulatniał – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mławie. Strażacy odtransportowali auto ze stacji w bezpieczne miejsce, gdzie zbiornik miał zostać do końca opróżniony.

el

DSC02343grzebskiegogrzebskiego (2)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500