Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kompletnie pijany rowerzysta wpadł pod samochód


Kolizja 012Mężczyzna wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z tą prowadzącą do miejscowości Stare Kosiny (gm. Wiśniewo).Wczoraj (20 października) po godz. 15 rowerzysta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na „siódemkę”, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawym pasem jezdni w kierunku Gdańska samochodowi marki Toyota Carina, który prowadził mieszkaniec pow. kłodzkiego. Doszło do zderzenia. – Ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala w Mławie – informuje sierż. szt. Aneta Prusik z mławskiej komendy policji.
Jak się okazało, podróżujący jednośladem 47-letni mieszkaniec naszego powiatu był kompletnie pijany, badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,73 prom. alkoholu. Kierowca natomiast był trzeźwy. Policja bada przebieg i okoliczności zdarzenia.

Oprac. el
Źródło i zdjęcie: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500