Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Dzierzgowo charytatywnie dla Oktawii


W dniu 13 października 2015 roku w Szkołach Podstawowych w Dzierzgowie, w Rzęgnowie oraz Publicznym Gimnazjum w Dzierzgowie przeprowadzono akcję charytatywną na rzecz chorej Oktawii Murawskiej.

Słoneczne ogrody Mława

W powyższe przedsięwzięcie chętnie zaangażowali się Rodzice, Uczniowie oraz Rady Pedagogiczne Szkół. Dzięki życzliwemu i otwartemu sercu Dyrektorów wyżej wymienionych placówek celem akcji było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby drugiego człowieka, a takie integracja środowiska oświatowego z inicjatorką pomysłu panią Wiolettą Kujawą. Przybliżenie sytuacji Oktawii podczas uroczystości z okazji Święta Edukacji wyzwoliło wśród społeczności szkolnych spontaniczność i ogromną chęć udzielenia pomocy potrzebującym, co można zauważyć w fotoreportażu z poszczególnych szkół.
Zaangażowanie w zbiórkę środków finansowych na rzecz Oktawii Murawskiej stało się cegiełką budującą jej lepszą zdrową przyszłość.
Przeprowadzona akcja charytatywna to wyraz otwartych serc społeczności Szkół Gminy Dzierzgowo i najlepszy przekaz bezinteresownej miłości do drugiego człowieka.

Źródło i foto: Wioletta Kujawa

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
OL

Miło się czyta takie relacje – można? można!!!