Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Spowodowanie śmierci – nieumyślne?


sliderNieumyślne spowodowanie śmierci – w tym kierunku mławska prokuratura póki co prowadzi śledztwo w sprawie zwłok odnalezionych w studzience kanalizacyjnej na ul. Wąskiej w Mławie.

KSP Mława nabór

Postępowanie zostało wszczęte z art. 155 Kodeksu karnego – „Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. – Na razie badamy sprawę, będziemy przesłuchiwać świadków, jeżeli pojawią się jakieś nowe okoliczności, to kwalifikacja może się zmienić – informuje Krzysztof Molenda, zastępca prokuratora rejonowego w Mławie. Organa śledcze biorą pod uwagę wątek bezdomnego, który zaginął około roku temu. Takie informacje uzyskał nieoficjalnie Codziennikmlawski.pl zaraz po odnalezieniu ciała.

Przypomnijmy, że makabrycznego odkrycia na ul. Wąskiej dokonali pracownicy Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod-Kan” w Mławie, gdy zostali wezwani do niedrożnej studzienki. Jak informują strażacy, szczątki ludzkie znajdowały się na głębokości ok. 1,5 m. Jeden z nich zszedł na dół i je wydobył.
Duży stopień rozkładu ciała nie pozwala nawet na określenie płci. Buty, które też tam się znajdowały, wyglądają na męskie. Dziś bądź jutro znana będzie data sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Warszawie.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Spowodowanie śmierci – nieumyślne?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Coijak
Gość

Nieumyślnie wrzucony do studzienki

wpDiscuz