Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spowodowanie śmierci – nieumyślne?


sliderNieumyślne spowodowanie śmierci – w tym kierunku mławska prokuratura póki co prowadzi śledztwo w sprawie zwłok odnalezionych w studzience kanalizacyjnej na ul. Wąskiej w Mławie.


Postępowanie zostało wszczęte z art. 155 Kodeksu karnego – „Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. – Na razie badamy sprawę, będziemy przesłuchiwać świadków, jeżeli pojawią się jakieś nowe okoliczności, to kwalifikacja może się zmienić – informuje Krzysztof Molenda, zastępca prokuratora rejonowego w Mławie. Organa śledcze biorą pod uwagę wątek bezdomnego, który zaginął około roku temu. Takie informacje uzyskał nieoficjalnie Codziennikmlawski.pl zaraz po odnalezieniu ciała.

Przypomnijmy, że makabrycznego odkrycia na ul. Wąskiej dokonali pracownicy Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod-Kan” w Mławie, gdy zostali wezwani do niedrożnej studzienki. Jak informują strażacy, szczątki ludzkie znajdowały się na głębokości ok. 1,5 m. Jeden z nich zszedł na dół i je wydobył.
Duży stopień rozkładu ciała nie pozwala nawet na określenie płci. Buty, które też tam się znajdowały, wyglądają na męskie. Dziś bądź jutro znana będzie data sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Warszawie.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Coijak
Coijak
6 lata temu

Nieumyślnie wrzucony do studzienki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x