Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Nowe chodniki na cmentarzu


MINOLTA DIGITAL CAMERATrwają prace przy budowie nowych alejek z kostki brukowej na mławskim cmentarzu komunalnym.

Słoneczne ogrody Mława

Dwie alejki są już wykonane i nadal trwają intensywne prace. Jeżeli pozwoli na to pogoda, to na uroczystości Wszystkich Świętych będziemy mogli dojść do grobów nowymi alejkami.

– Miasto przeznaczyło w tym roku na budowę alejek kwotę 100 tys. zł – informował burmistrz Sławomir Kowalewski na ostatniej sesji rady miasta. Prace wykonuje Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500