Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konopianka mistrzem jesieni. Wkra druga


KonopkiDobiegła końca runda jesienna piłkarskiej B-klasy. Na pierwszym miejscu przezimują piłkarze Konopianki Konopki. W ostatnim meczu pierwszej części sezonu okazali się lepsi od  Wkry Radzanów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Stawka meczu była olbrzymia, kto wygrywał zyskiwał trzy punkty przewagi nad najgroźniejszym konkurentem w walce o awans na boiska A-klasy. Obie ekipy legitymowały się identycznym bilansem punktowym. Jeśli chodzi o dokonania strzeleckie, w lepszej sytuacji byli radzanowianie.

Jednak wyjazdowe spotkania nie są atutem podopiecznych Pawła Borkowskiego. W połowie września przegrali z GKS-em Lipowiec, także wyjazd do Moraw nie zakończył się po myśli reprezentantów Wkry.

Po pierwszej połowie przegrywali 0:1 – celnym uderzeniem z rzutu karnego popisał się Mateusz Nosarzewski. Druga połowa już nie odmieniła losów rywalizacji. Owszem, goście z Radzanowa cieszyli się z trafienia Zbigniewa Kalinowskiego, jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy. Norbert Marach zapewnił podopiecznym Mariusza Mikłowskiego cenny komplet punktów.

Szansę na podium zaprzepaściła Tamka Dzierzgowo. W ostatnim pojedynku rozgrywek przegrała na własnym boisku z Opią Opinogóra. O sukcesie gości przesądziła premierowa odsłona, w której zdobyli dwie z trzech strzelonych bramek w całym meczu. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną dzierzgowian 2:3. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Zbysiński.

Ostatni z naszych reprezentantów GKS Lipowiec przegrał 0:3 na wyjeździe z Wkrą Andzin. Gracze prowadzeni przez Bartosza Pszczółkowskiego zakończyli jesienną część rozgrywek na szóstym miejscu.

Ostatnia kolejka rundy jesiennej: Orlęta – Gumino 3:1, Andzin – Lipowiec, Tamka – Opia 2:3, Konopianka – Wkra 2:1

1. Konopianka Konopki 7 18 24:12
2. Wkra Radzanów 7 15 23:7
3. Opia Opinogóra 7 13 20:13
4. Tamka Dzierzgowo 7 12 18:13
5. Orlęta Baboszewo 7 12 12:8
6. GKS Lipowiec 6 7 11:14
7. GKS Gumino 7 3 10:32
8. Wkra Andzin 6 3 3:23

RS

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500