Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strażacki bilans weekendu


straz_slider

foto ilustracyjne

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W Mławie przy ul. Piłsudskiego paliła się Lancia Lybra, natomiast na „siódemce” w Żurominku (gm. Wiśniewo) nissan almera zderzył się z volkswagenem passatem.

Kolizja zdarzyła się przed godz. 17 w sobotę 17 października. – Jeden z pojazdów znajdował się na poboczu, a drugi poza jezdnią na przydrożnym polu. Jedna osoba poszkodowana znajdowała się poza pojazdem – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Strażacy udzielili pomocy osobie poszkodowanej, stabilizując odcinek szyjny jej kręgosłupa, wspierali ją też psychicznie.
W obu autach zniszczone zostały przody i lewe boki, straty oszacowano na 5 tys. zł. Działania trwały godzinę.
Natomiast w nocy z niedzieli na poniedziałek, ok. 2.30 na posesji przy ul Piłsudskiego doszło do pożaru samochodu marki Lancia Lybra. – Pojazd palił się w sąsiedztwie budynku mieszkalnego i garażu. W chwili dojazdu zastępów z JRG PSP Mława pojazd prawie całkowicie objęty był pożarem – podaje rzecznik. Ponad godzinna akcja polegała na podaniu prądów wody na zarzewie aż do ugaszenia. Spalił się tył i przód auta, przez co straty wyniosły 5 tys. zł. Uratowano natomiast budynek mieszkalny i garaż, warte 120 tys. zł. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

Oprac. el
Źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500