Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacki bilans weekendu


straz_slider

foto ilustracyjne


W Mławie przy ul. Piłsudskiego paliła się Lancia Lybra, natomiast na „siódemce” w Żurominku (gm. Wiśniewo) nissan almera zderzył się z volkswagenem passatem.

Kolizja zdarzyła się przed godz. 17 w sobotę 17 października. – Jeden z pojazdów znajdował się na poboczu, a drugi poza jezdnią na przydrożnym polu. Jedna osoba poszkodowana znajdowała się poza pojazdem – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Strażacy udzielili pomocy osobie poszkodowanej, stabilizując odcinek szyjny jej kręgosłupa, wspierali ją też psychicznie.
W obu autach zniszczone zostały przody i lewe boki, straty oszacowano na 5 tys. zł. Działania trwały godzinę.
Natomiast w nocy z niedzieli na poniedziałek, ok. 2.30 na posesji przy ul Piłsudskiego doszło do pożaru samochodu marki Lancia Lybra. – Pojazd palił się w sąsiedztwie budynku mieszkalnego i garażu. W chwili dojazdu zastępów z JRG PSP Mława pojazd prawie całkowicie objęty był pożarem – podaje rzecznik. Ponad godzinna akcja polegała na podaniu prądów wody na zarzewie aż do ugaszenia. Spalił się tył i przód auta, przez co straty wyniosły 5 tys. zł. Uratowano natomiast budynek mieszkalny i garaż, warte 120 tys. zł. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

Oprac. el
Źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x