Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O roli Sejmu w państwie polskim. Poseł wśród gimnazjalistów


DSC_0042W czwartek 15 października 2015r. w Gimnazjum nr 2 w Mławie uczniowie klas trzecich gościli posła na Sejm III, V, VI i VII kadencji – Mirosława Koźlakiewicza.


Zaproszony gość przybliżył uczniom m.in. funkcjonowanie parlamentu, działalność komisji parlamentarnych oraz przedstawił proces legislacyjny . Pan Mirosław Koźlakiewicz opowiedział również o roli Sejmu w państwie polskim.
Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał także na zadawane pytania. Młodzież pytała o nepotyzm i imigrantów, a także co trzeba zrobić aby zostać posłem i jakie trudności niesie za sobą polityka.DSC_0048
Uczniowie byli również ciekawi, jak pan poseł spędza swój czas wolny, czy jest dumny ze swojego kraju i co by zmienił w polskiej polityce.
Spotkanie z panem Mirosławem Koźlakiewiczem było żywą lekcją wiedzy o społeczeństwie oraz ciekawym doświadczeniem. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących życia politycznego.

Źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x