Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Joker z pucharem dyrektora MOSiR-u. Pojedynki przy jupiterach


SONY DSC

foto: codziennikmlawski

KSP Mława nabór

Na starcie tegorocznej edycji nocnego turnieju o puchar dyrektora MOSiR-u stanęło siedem drużyn. Po główne trofeum sięgnęli reprezentanci Jokera, mimo że zaczęli zmagania od przegranej. Jednak w kolejnych pięciu meczach już tylko wygrywali.

Przyszli mistrzowie zaczęli zawody od potyczki z Oldbojami. Michał Michalak zachował czyste konto, a występujący w ataku głównego faworyta do zdobycia pierwszego miejsca Mariusz Walczak i Andrzej Karpiński postarali się o oddanie dwóch precyzyjnych uderzeń.

Za to w kolejnym starciu doborowy duet już zawiódł. Oldboye zaledwie zremisowali z Marco, co pozwoliło Jokerowi na odrobienie straconego dystansu. Na dodatek triumf 3:0 nad Dzikami oznaczał początek kapitalnej serii.

W piątkowych meczach już nie pudłowali, notując cztery wygrane z rzędu. Jednak nawet tak udana passa nie wystarczyłaby do zdobycia mistrza, gdyby nie kolejne potknięcie Oldbojów. W ostatnim meczu imprezy zanotowali remis, dzieląc się punktami z Fantazją.

Dzięki temu Fantazja zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, a jej napastnik Maciej Jeziorski z trzynastoma trafieniami na koncie sięgnął po koronę króla strzelców. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Łukasz Drozdowski z Marco, natomiast na miano zawodnika numer jeden zawodów najsolidniej zapracował Walczak.

Wyniki
Dziki – Netter 0:2, Joker – Oldboje 0:2, Warszawska – Marco 1:3, Netter – Warszawska 0:2, Joker – Dziki 3:0, Oldboje – Marco 0:0, Fantazja – Dziki 6:0, Warszawska – Fantazja 1:1, Oldboje – Netter 3:2, Joker – Warszawska 3:2, Marco – Netter 2:0, Oldboje – Dziki 5:1, Fantazja – Marco 1:1, Joker – Netter 5:0, Oldboje – Warszawska 1:0, Netter – Fantazja 0:6, Joker – Marco 2:1, Dziki – Warszawska 1:2, Marco – Dziki 2:2, Joker – Fantazja 1:0, Oldboje – Fantazja 4:4

RS

Bez tytułu

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz