Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Dostawczak” wypadł z drogi, ktoś podpalił drzewo…


straz_sliderW minionym tygodniu mławscy strażacy wyjeżdżali też między innymi do płonącego samochodu.


Do ostatniego zdarzenia doszło dziś (16 października) ok. godz. 7 na wysokości Kosin Kapicznych (gm. Wiśniewo) na drodze krajowej nr 7. – Samochód dostawczy marki Mercedes wypadł z drogi, uderzył w drzewo i leżał na boku poza pasem jezdni – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach, został zbadany w karetce pogotowia ratunkowego. Okazało się, że miał tylko niegroźne obrażenia, typu otarcia.
Zniszczeniu całkowicie uległa kabina samochodu, straty oszacowano na 31 tys. zł. W działaniach brały udział 2 zastępy zawodowych strażaków z naszego miasta i druhowie z OSP. Akcja trwała 1 godz. 20 min.
W miejscowości Wiśniewko (gm. Wiśniewo) 13 października kwadrans po godz. 18 na drodze zapaliło się renault laguna. – Kierowca i przejeżdżający ugasili pożar przed przybyciem straży – podaje rzecznik. Strażacy odłączyli akumulator i zepchnęli auto w boczną drogę, by nie blokowało ruchu. Straty wyniosły 1,5 tys. zł, działania zakończyły się w ciągu 15 min., a prowadził je zastęp strażaków z naszej komendy.
Z kolei 15 października w Lipowcu Kościelnym płonęły liście i drzewo. Pożarnicy podejrzewają, że ktoś podpalił liście, a od nich zajęło się drzewo. OSP z tej miejscowości w ciągu godziny opanowało zarzewie.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x