Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pułkownik Wojciech Dobrzyń – „Zasłużony dla Miasta Mława”


959caa8eedc7453bcf30bf0f00002f33Płk dypl. Wojciech Dobrzyń dotychczasowy dowódca 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej – spadkobiercy tradycji 80 PP, – został uhonorowany medalem „Zasłużony dla Miasta Mława”.


Odznaczenie osobiście wręczył burmistrz Sławomir Kowalewski.
Płk dypl. Wojciech Dobrzyń dowodził jednostką od 2010 roku. Współpracował z mławskim samorządem, odwiedzał Mławę zwłaszcza podczas obchodów wybuchu II wojny światowej i Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą.
Od 12 października 2015 nowym dowódcą 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej jest płk Janusz Wiatr.

Oprac.JK
Źródło i foto: UMM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x