Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje lekarzy specjalistów w Mławie


slider_ogolne

foto ilustracyjne


Starostwo Powiatowe w Mławie organizuje bezpłatne konsultacje diabetologiczne i internistyczne dla mieszkańców powiatu mławskiego. Przeprowadzą je lekarza specjaliści ze Specjalistycznego Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Warszawie.

Konsultacje obejmować będą: poradę specjalistów, badania diagnostyczne ( glukoza, pomiar ciśnienia), profilaktykę, badania specjalistyczne. W zakres badań specjalistycznych wchodzą badania przedmiotowe obejmujące m.in.: ocenę wydolności układu krążenia, układu oddechowego, powikłań cukrzycy, polineuropatię cukrzycową, badanie tętna na jednoimiennych tętnicach obwodowych oraz badania antropometryczne (stwierdzające istnienie otyłości oraz jej typ).

W przypadkach tego wymagających udzielone zostaną wskazówki terapeutyczne co do dalszego postępowania.

Konsultacje odbędą się 18 października br. w Miejskim Domu Kultury w Mławie ul. Stary Rynek 13, od godz. 10:00 do 16:00.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x