Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rowerzysta potrącił seniorkę. Kobieta doznała poważnych obrażeń twarzy


foto ilustracyjne

foto ilustracyjne – codziennikmlawski


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym ranna została 85- letnia mieszkanka Mławy. Poruszająca się o kulach seniorka została potrącona przez rowerzystę. Policja apeluje do świadków zdarzenia o niezwłoczny kontakt.

Do zdarzenia doszło 8 października br., ok. godz. 17:00 na chodniku przy ul. Padlewskiego w Mławie, w pobliżu posesji nr 58 i 56. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, idąca chodnikiem w kierunku centrum miasta, poruszająca się o kulach 85- letnia kobieta, została potrącona przez rowerzystę, który odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku centrum. Był to młody mężczyzna ubrany w kurtkę koloru brązowego. Ranną kobietę zauważyli trzej chłopcy i udzielili jej pomocy. Seniorka doznała obrażeń głowy oraz poważnego urazu twarzy. Została przewieziona do szpitala w Mławie.

Policja apeluje do świadków zdarzenia oraz osób, które mają informacje dotyczące sprawcy wypadku o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem tel. 23 654 72 39 (wydział kryminalny) lub 997.

KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x