Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bardzo kameralnie – arie, pieśni i duety w PSM


PSM 007Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie nie przyciągnął zbyt wielu miłośników kultury wysokiej, w tym przypadku muzyki poważnej.


Przed tymi, którzy przybyli, wystąpili sopranistka Aleksandra Bubicz, tenor Robert Mojsa, a na fortepianie akompaniowała Dorota Brolik-Bekrycht. W sali koncertowej PSM 9 października zabrzmiały dzieła Franza Schuberta, Giacomo Pucciniego czy Gaetano Donizettiego. Aleksandra Bubicz zaśpiewała arię z oratorium „Messiah” Haendla, a Robert Mojsa wykonał arię Don Jose’s z opery „Carmen” Bizeta. Publiczność gorąco oklaskiwała artystów.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x