Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tydzień Mediacji – czyli jak rozwiązywać spory bez adwokata


tydzien mediacjiMławska policja, sąd oraz prokuratura, w dniach 12-16 października br., przyłączają się do akcji pn. „Tydzień Mediacji” , organizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji. Przedsięwzięcie promuje mediację w procesie karnym.


W ciągu „Tygodnia Mediacji” mławscy policjanci wydziału kryminalnego, udzielać będą informacji na temat idei i uregulowań prawnych w ugodowym rozwiązywaniu konfliktów. Tydzień Mediacji ma na celu wzmocnienie roli i promowanie mediacji, a przede wszystkim informowania społeczeństwa o jej zasadach i korzyściach płynących z tej formy rozwiązywania konfliktów. Wszystko po to, by jak najwięcej osób zdało sobie sprawę z tego, że nie wszystkie sprawy muszą kończyć się w sądzie.
Osoby zainteresowane rozwiązaniem konfliktów na drodze mediacji bądź uzyskaniem szczegółowych informacji proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 23 654 72 27 (Wydział Kryminalny KPP Mława)
W działaniach bierze również udział Sąd Rejonowy oraz Prokuratura Rejonowa w Mławie. Informacje na temat Tygodnia Mediacji dostępne są także na stronie internetowej www.ms.gov.pl.

KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x