Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Dzierzgowo – uroczyste pasowanie na Przedszkolaka, „Zerówkowicza” oraz Ucznia klasy I.


01.10.2015r. w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, „Zerówkowicza” oraz Ucznia klasy I.

Słoneczne ogrody Mława

Ceremonię Ślubowania, a następnie akt Pasowania poprzedziła akademia przygotowana specjalnie na tę uroczystość, w której swój czynny udział, oprócz głównych bohaterów wzięli też uczniowie klasy IV. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, taneczne oraz wokalne.

Po części artystycznej nastąpiło Ślubowanie, a następnie akt pasowania dokonany przez panią dyrektor Marzenę Nowicką.

Przedstawiciele Klasowych Rad Rodziców, Wychowawcy i Dyrektor Szkoły wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy, teczki i rożki obfitości.

Pasowanie Akademia Malucha

Pasowanie kl. 0 A

Pasowanie kl. 0 B

Pasowanie kl. I

Oprac. Magdalena Krajewska
Źródło i zdjęcia: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
EmilaM

Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych uczniów 🙂