Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzierzgowo. Przedszkolaki świętowały Dzień Pieczonego Ziemniaka


fot. SP w Dzierzgowie


ksp Mława
Reklama

02.10.2015 r. z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka przedszkolaki z „Akademii Malucha” w Dzierzgowie gościły swoich rówieśników z  Niepublicznego Przedszkola „Dom Przedszkolaka Montessori” w Ciechanowie.

Celem spotkania było poszerzanie wiedzy dzieci na temat ziemniaków,  ich cech i przeznaczenia oraz stymulowanie pozytywnych zachowań, interakcji i współpracy pomiędzy dziećmi z różnych środowisk lokalnych.

Dzieci miały możliwość uczestniczenia w grach i zabawach, w których główną rolę odgrywał ziemniak. Brały również udział w żywej lekcji muzyki przeprowadzonej przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą w Dzierzgowie pod przewodnictwem pana Tomasza Pawlaka. Poznały nazwy instrumentów muzycznych, a nawet miały okazję spróbować na nich zagrać. Na zakończenie przedszkolaki uczestniczyły we wspólnym ognisku połączonym z pieczeniem ziemniaków oraz kiełbasek.

Dzieci były bardzo zadowolone z zorganizowanych dla nich zajęć, chętnie brały udział we wszystkich zabawach. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Oprac. Magdalena Krajewska
Źródło i zdjęcia: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x