Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa kostka wokół kamienia Obrońców Mławy na ul. Żwirki


obrazek1

foto codziennikmlawski


Przed budynkiem Cechu Rzemiosł Różnych w Mławie trwają intensywne prace wokół pamiątkowego głazu, upamiętniającego Obrońców Mławy z 1939 roku.

Pomnik powstał staraniem mławskich rzemieślników. Obecnie kładziona jest kostka i porządkowany teren. – To prace poprawiające estetykę wokół pomnika. Nie są planowane żadne stoiska handlowe – informuje Starszy Cechu Waldemar Kowalski.

(red.)

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x