Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Pierwsza chłopka Rzeczypospolitej” gościem w mławskiej bibliotece


e_krakowska

fot. codziennikmlawski.pl

KSP Mława nabór

Przy kawie i ciastku ubiegło wirtualne spotkanie z Emilią Krakowską, aktorką zapamiętaną przez widzów z roli Jagny w ekranizacji powieści „Chłopi” Reymonta.

W sali na piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie 8 października zebrały się wielbicielki talentu artystki. Wirtualne spotkanie z nią poprzedziły rozmowy w przyjaznej atmosferze. Dyrektor Maria Świtoń opowiedziała o projekcie „Akcja: e-motywacja”, którego celem jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. To cykl spotkań ze specjalnymi gośćmi online na żywo w formie wideokonferencji.
W czwartek takim była właśnie Emilia Krakowska. Odpowiadała na pytania, opowiadała z humorem o sobie, nazywając siebie „pierwszą chłopką Rzeczypospolitej”. Mówiła o związkach międzyludzkich, rolach w życiu, przyjaźni i wychowaniu.
Na kolejne takie spotkania z innymi gośćmi biblioteka zaprasza 22 października, 5 listopada, 19 listopada i 3 grudnia.
el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz