Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Obrazki malowane duszą


foto: codziennikmlawski

foto: codziennikmlawski

KSP Mława nabór

Soczysta zieleń, krajobrazy, zwierzęta, budynki – tak Ratowo (gm. Radzanów) widzieli podczas czerwcowych warsztatów młodzi malarze.

W sali wystawowej Miejskiego Domu Kultury w Mławie w piątek 2 października otwarta została poplenerowa wystawa prac malarskich wykonanych przez mławską i żuromińską młodzież. Kilkunastoletni artyści pod opieką malarek Joanny Rodowicz i Beaty Sobieraj reprezentujących odpowiednio Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej i Żuromińskie Stowarzyszenie WZU wybrali się w czerwcu na warsztaty w Ratowie. Powstały tam, jak wyraziła się Joanna Sobieraj, obrazki malowane duszą. Przedstawiają w większości okoliczne krajobrazy. Wernisaż to pokłosie tego wypadu.
Był to już drugi plener, organizatorzy zapowiadają kolejne.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Obrazki malowane duszą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
soczysta zieleń
Gość

uwielbiam zieleń, ale… staram się zawsze przypominać swoim uczniom, by idąc malować w plener zapomnieli właśnie o zieleni, zwłaszcza o takiej „prosto z tubki”, przy wnikliwszej obserwacji zawsze okazuje się, że mieszanina jest jednak bardziej skomplikowana niż zaproponował producent 😉

wpDiscuz