Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obrazki malowane duszą


foto: codziennikmlawski

foto: codziennikmlawski


Soczysta zieleń, krajobrazy, zwierzęta, budynki – tak Ratowo (gm. Radzanów) widzieli podczas czerwcowych warsztatów młodzi malarze.

W sali wystawowej Miejskiego Domu Kultury w Mławie w piątek 2 października otwarta została poplenerowa wystawa prac malarskich wykonanych przez mławską i żuromińską młodzież. Kilkunastoletni artyści pod opieką malarek Joanny Rodowicz i Beaty Sobieraj reprezentujących odpowiednio Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej i Żuromińskie Stowarzyszenie WZU wybrali się w czerwcu na warsztaty w Ratowie. Powstały tam, jak wyraziła się Joanna Sobieraj, obrazki malowane duszą. Przedstawiają w większości okoliczne krajobrazy. Wernisaż to pokłosie tego wypadu.
Był to już drugi plener, organizatorzy zapowiadają kolejne.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
soczysta zieleń
soczysta zieleń
6 lata temu

uwielbiam zieleń, ale… staram się zawsze przypominać swoim uczniom, by idąc malować w plener zapomnieli właśnie o zieleni, zwłaszcza o takiej „prosto z tubki”, przy wnikliwszej obserwacji zawsze okazuje się, że mieszanina jest jednak bardziej skomplikowana niż zaproponował producent 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x