Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Turniej tańca po raz trzynasty, półmaraton po raz pierwszy


foto: archiwum prywatne

foto: archiwum prywatne

KSP Mława nabór

Pierwsza niedziela października zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Tego dnia w Mławie odbędą się dwie interesująco zapowiadające się imprezy. Na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej zagoszczą tancerze, natomiast ulicami naszego miasta zawładną biegacze.

Ogólnopolski turniej tańca zostanie rozegrany już po raz trzynasty. Zmagania zostały podzielone na kilka bloków, które rozpoczną się odpowiednio o godz. 11, 13 oraz 15. Natomiast gala wieczorna, najbardziej atrakcyjna dla publiczności została zaplanowana na godzinę 17.

Na imprezę zaprasza Piotr Galiński, znany szerszej widowni z pracy sędziego w programie „Taniec z gwizdami”. Cena biletu wynosi 20 złotych, wejściówki można zakupić w trakcie zawodów.

I półmaraton o puchar starosty powiatu mławskiego rozpocznie się także o godz. 11. Wówczas biegacze ruszą na trasę o długości 21 kilometrów. Na starcie nie zabraknie naszych reprezentantów, organizatorzy liczą na jak najlepszą frekwencję. Na chwilę obecną poprzez stronę internetową www.superczas.pl zapisało się 178. biegaczy.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz