Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na mławskim ratuszu powiewa biało-czerwona flaga Polski Walczącej


foto:codziennikmlawski

foto:codziennikmlawski

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na prośbę Stowarzyszenia Patria Polonia burmistrz Mławy będzie wywieszał flagę narodową ze znakiem Polski Walczącej w dniu wybuchu (1 sierpnia) i zakończenia (2 października) Powstania Warszawskiego 1944.

Powstanie Warszawskie było największą akcją zbrojną Podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W czasie walk w Warszawie zginęło ok. 18 tys. powstańców, a 25 tys. zostało rannych. Straty wśród ludności cywilnej wynosiły ok. 180 tys. zabitych.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Mario

Oj tam, powiewa, powiewa. Flagę powinien trzymać słynny kandydat do Sejmu, syn jeszcze bardziej słynnego włodarza. Powinien ją trzymać przed ratuszem aż do dnia wyborów parlamentarnych.