Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Na mławskim ratuszu powiewa biało-czerwona flaga Polski Walczącej


foto:codziennikmlawski

foto:codziennikmlawski

KSP Mława nabór

Na prośbę Stowarzyszenia Patria Polonia burmistrz Mławy będzie wywieszał flagę narodową ze znakiem Polski Walczącej w dniu wybuchu (1 sierpnia) i zakończenia (2 października) Powstania Warszawskiego 1944.

Powstanie Warszawskie było największą akcją zbrojną Podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W czasie walk w Warszawie zginęło ok. 18 tys. powstańców, a 25 tys. zostało rannych. Straty wśród ludności cywilnej wynosiły ok. 180 tys. zabitych.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Na mławskim ratuszu powiewa biało-czerwona flaga Polski Walczącej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mario
Gość

Oj tam, powiewa, powiewa. Flagę powinien trzymać słynny kandydat do Sejmu, syn jeszcze bardziej słynnego włodarza. Powinien ją trzymać przed ratuszem aż do dnia wyborów parlamentarnych.

wpDiscuz