Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Zatrzymany amator damskich torebek


foto ilustracyjne

foto ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Policjanci złapali go chwilę po tym, jak ją ukradł z samochodu. Miał przy sobie telefon pokrzywdzonej.

Przed godz. 22 w środę 30 września na ul. Żwirki w Mławie 24-letnia mieszkanka naszego powiatu zatrzymała się samochodem, żeby zrobić w sklepie zakupy. Wyszła razem z koleżanką, a w aucie czekała na nie na tylnym siedzeniu jeszcze jedna pasażerka. – Gdy kobiety weszły do sklepu, do zaparkowanego auta podbiegł młody mężczyzna i ukradł torebkę, pozostawioną na przednim siedzeniu pasażera. Kobiety wszczęły alarm. ale sprawca zdążył uciec- informuje Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji.
Zaalarmowani stróże prawa natychmiast podjęli działania i chwilę później zatrzymali rabusia w okolicach ul. Sądowej. To 19-latek z Mławy. Miał przy sobie telefon komórkowy okradzionej kobiety, zaś torebkę z dokumentami wyrzucił na jednej z pobliskich ulic. Udało się ją odzyskać.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
winetu

normalnie fetyszysta!