Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zatrzymany amator damskich torebek


foto ilustracyjne

foto ilustracyjne

KSP Mława nabór

Policjanci złapali go chwilę po tym, jak ją ukradł z samochodu. Miał przy sobie telefon pokrzywdzonej.

Przed godz. 22 w środę 30 września na ul. Żwirki w Mławie 24-letnia mieszkanka naszego powiatu zatrzymała się samochodem, żeby zrobić w sklepie zakupy. Wyszła razem z koleżanką, a w aucie czekała na nie na tylnym siedzeniu jeszcze jedna pasażerka. – Gdy kobiety weszły do sklepu, do zaparkowanego auta podbiegł młody mężczyzna i ukradł torebkę, pozostawioną na przednim siedzeniu pasażera. Kobiety wszczęły alarm. ale sprawca zdążył uciec- informuje Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji.
Zaalarmowani stróże prawa natychmiast podjęli działania i chwilę później zatrzymali rabusia w okolicach ul. Sądowej. To 19-latek z Mławy. Miał przy sobie telefon komórkowy okradzionej kobiety, zaś torebkę z dokumentami wyrzucił na jednej z pobliskich ulic. Udało się ją odzyskać.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zatrzymany amator damskich torebek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
winetu
Gość

normalnie fetyszysta!

wpDiscuz