Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zatrzymany amator damskich torebek


foto ilustracyjne

foto ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Policjanci złapali go chwilę po tym, jak ją ukradł z samochodu. Miał przy sobie telefon pokrzywdzonej.

Przed godz. 22 w środę 30 września na ul. Żwirki w Mławie 24-letnia mieszkanka naszego powiatu zatrzymała się samochodem, żeby zrobić w sklepie zakupy. Wyszła razem z koleżanką, a w aucie czekała na nie na tylnym siedzeniu jeszcze jedna pasażerka. – Gdy kobiety weszły do sklepu, do zaparkowanego auta podbiegł młody mężczyzna i ukradł torebkę, pozostawioną na przednim siedzeniu pasażera. Kobiety wszczęły alarm. ale sprawca zdążył uciec- informuje Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji.
Zaalarmowani stróże prawa natychmiast podjęli działania i chwilę później zatrzymali rabusia w okolicach ul. Sądowej. To 19-latek z Mławy. Miał przy sobie telefon komórkowy okradzionej kobiety, zaś torebkę z dokumentami wyrzucił na jednej z pobliskich ulic. Udało się ją odzyskać.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
winetu

normalnie fetyszysta!