Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu


rower

foto: KPP Mława


Organa ścigania szukają świadków, którzy mogliby przybliżyć okoliczności po zdarzeniu.

O wypadku na drodze z Niegocina do Rumoki (gm. Lipowiec Kościelny) pisaliśmy przed niespełna dwoma tygodniami. W piątek 18 września ok. godz. 18 vokswagen golf potrącił tam 37-letniego rowerzystę zamieszkałego w pow. mławskim. Ciężko ranny trafił do szpitala. Po kilku dniach zmarł.
Kierowca natomiast uciekł z miejsca zdarzenia, ale dzień później został zatrzymany. To 39-latek z naszego powiatu. Teraz policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku i zdarzeń, które nastąpiły po nim. Sprawcę prawdopodobnie ktoś podwoził. – Policja apeluje do osób, które w dniach od 18 września br. po godz. 18 do 19 września br., na drodze relacji Liberadz – Niegocin podwoziły mężczyznę w wieku ok. 40 lat, o niezwłoczny kontakt pod numerem telefonu 23 654 72 39 – podaje Anna Pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x