Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejni plantatorzy marihuany „na celowniku” policji


foto: KPP Mława

foto: KPP Mława


Krzewy konopi indyjskiej rosły na niezamieszkałej posesji na terenie pow. mławskiego.

Wczoraj (28 września) stróże prawa znaleźli i zlikwidowali uprawę konopi w gruncie, z których mogła powstać „trawka” o wartości ponad 3 tys. zł. – W wyniku podjętych dalszych czynności ustalono dwóch sprawców, mieszkańców powiatu mławskiego. Trwają czynności zatrzymania – informuje sierż szt. Aneta Prusik z mławskiej komendy policji. Przypomina, że zgodnie z art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za uprawę konopi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
I podkreśla, iże to zdarzenie to już dziesiąta taka plantacja zlikwidowana w tym roku przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mławie na terenie naszego powiatu.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x