Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolejni plantatorzy marihuany „na celowniku” policji


foto: KPP Mława

foto: KPP Mława

KSP Mława nabór

Krzewy konopi indyjskiej rosły na niezamieszkałej posesji na terenie pow. mławskiego.

Wczoraj (28 września) stróże prawa znaleźli i zlikwidowali uprawę konopi w gruncie, z których mogła powstać „trawka” o wartości ponad 3 tys. zł. – W wyniku podjętych dalszych czynności ustalono dwóch sprawców, mieszkańców powiatu mławskiego. Trwają czynności zatrzymania – informuje sierż szt. Aneta Prusik z mławskiej komendy policji. Przypomina, że zgodnie z art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za uprawę konopi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
I podkreśla, iże to zdarzenie to już dziesiąta taka plantacja zlikwidowana w tym roku przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mławie na terenie naszego powiatu.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz