Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wkrótce nowy szef Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Mławie


IMG-1

foto: archiwum prywatne


Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Mławie Włodzimierz Moszczyński odchodzi od 1 października na emeryturę. Inspekcją kierował od momentu jej powstania w wyniku reformy administracyjnej państwa tj. od roku 1999.

W związku z powyższym Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Warszawie zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na to stanowisko.

– Procedura wygląda następująco . Po zgłoszeniu się 3 kandydatów spełniających wymogi formalne, wysyłamy kandydatury do wyboru staroście mławskiemu. Do dnia 28 września br. wpłynęły dwie kandydatury – informuje Maciej Aleksandrowicz naczelnik wydziału administracyjno – organizacyjnego WINB w Warszawie.

Wicestarosta Barbara Gutowska zapewnia, że od 1 października placówka będzie miała swojego szefa.

(red)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
1HTDp
1HTDp
7 lata temu

To był inżynier zawodowiec i przyzwoity człowiek. Szkoda że już wybrał emeryturę. Oby następca nie był gorszy.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x