Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Hufiec ZHP Mława wybrał nowe władze


wybory

foto: ZHP Mława


W ubiegły piątek, 25 września, instruktorzy i funkcyjni Hufca ZHP Mława wzięli udział w zjeździe wyborczym, podczas którego wybrane zostały nowe władze Hufca.

sławek

harcmistrz Sławomir Wietecha foto: ZHP Mława

Komendantem Hufca wybrany został ponownie harcmistrz Sławomir Wietecha. Zastępcą Komendanta i Skarbnikiem Hufca wybrano podharcmistrza Dawida Żółtowskiego, który na objętych funkcjach będzie przygotowywał się do kierowania Hufcem ZHP Mława w przyszłej kadencji.

dawid

podhacmistrz Dawid Żółtowski foto: ZHP Mława

Podczas zjazdu przyjęto również program rozwoju Hufca na najbliższe lata, przewidujący dalsze zaangażowanie w rozwój obywatelski i patriotyczny harcerzy, a także promowanie rozwoju fizycznego poprzez organizację w Mławie dwóch ogólnopolskich turniejów sportowych: znanych już Rekinów Futbolu, oraz Rekinów Siatkówki, których pierwsza edycja odbędzie się jesienią tego roku.

źródło: ZHP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
staton
Gość
staton

Noooo….. zuchy jak się patrzy. Ciekawe….. szef to rekin futbolu czy rekin siatkówki?