Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zdrój Uliczny czy Magiczny Zdrój Mławski? Już niedługo wytryśnie


Wkrótce przy kościele pw. Św. Trójcy w Mławie pojawi się zabytkowa pompa, w miejscu studni datowanej na XVIII w., a odkrytej podczas prac remontowych chodnika w 2013 roku.


slider

foto: //codziennikmlawski.pl

Dziś pracownicy WODKAN przystąpili do prac z doprowadzeniem przyłącza wodnego. Z wybudowanej pompy będzie można napić się wody i ochłodzić twarz podczas upałów. W okolicach pompy zakopana będzie też Skrzynia Czasu.

Uruchomienie pompy i zakopanie Skrzyni Czasu zaplanowano wstępnie  na 11 listopada br. Prace na ulicy Stary Rynek powinny zakończyć się w dniu dzisiejszym, ulica jest zamknięta dla ruchu.

(red)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
staton
Gość
staton

dlaczego każdy czytając o palmach ma od razu na myśli małpy i banany…. osobiście obstawiam że owoce cieszące się największą popularnością mławskiego rynku to „kokosy”

...
Gość
...

małpy też są, tylko bananów brak

staton
Gość
staton

ale jak by były palmy…to w następnej kolejności by się małpy sprowadziło

OL.
Gość
OL.

oaza to już jest

dobromir
Gość
dobromir

dobrze że będzie studzienka. a ciekawe czy woda będzie święcona? a jeszcze większą atrakcją turystyczną byłaby pompa z destylatem 🙂 już widzę te tłumy

staton
Gość
staton

Jest Busko Zdrój, Jastrzębie Zdrój, Kudowa Zdrój, może być też Mława Zdrój.
Proponuję posadzić jeszcze palmy… Jest Las Vegas, Las Palmas, może być tez Las Mława…. a pośrodku oaza…..Urząd Miasta.