Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zdrój Uliczny czy Magiczny Zdrój Mławski? Już niedługo wytryśnie


Wkrótce przy kościele pw. Św. Trójcy w Mławie pojawi się zabytkowa pompa, w miejscu studni datowanej na XVIII w., a odkrytej podczas prac remontowych chodnika w 2013 roku.

KSP Mława nabór
slider

foto: codziennikmlawski.pl

Dziś pracownicy WODKAN przystąpili do prac z doprowadzeniem przyłącza wodnego. Z wybudowanej pompy będzie można napić się wody i ochłodzić twarz podczas upałów. W okolicach pompy zakopana będzie też Skrzynia Czasu.

Uruchomienie pompy i zakopanie Skrzyni Czasu zaplanowano wstępnie  na 11 listopada br. Prace na ulicy Stary Rynek powinny zakończyć się w dniu dzisiejszym, ulica jest zamknięta dla ruchu.

(red)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Zdrój Uliczny czy Magiczny Zdrój Mławski? Już niedługo wytryśnie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

dlaczego każdy czytając o palmach ma od razu na myśli małpy i banany…. osobiście obstawiam że owoce cieszące się największą popularnością mławskiego rynku to „kokosy”

...
Gość

małpy też są, tylko bananów brak

staton
Gość

ale jak by były palmy…to w następnej kolejności by się małpy sprowadziło

OL.
Gość

oaza to już jest

dobromir
Gość

dobrze że będzie studzienka. a ciekawe czy woda będzie święcona? a jeszcze większą atrakcją turystyczną byłaby pompa z destylatem 🙂 już widzę te tłumy

wpDiscuz