Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zdrój Uliczny czy Magiczny Zdrój Mławski? Już niedługo wytryśnie


Wkrótce przy kościele pw. Św. Trójcy w Mławie pojawi się zabytkowa pompa, w miejscu studni datowanej na XVIII w., a odkrytej podczas prac remontowych chodnika w 2013 roku.


slider

foto: //codziennikmlawski.pl

Dziś pracownicy WODKAN przystąpili do prac z doprowadzeniem przyłącza wodnego. Z wybudowanej pompy będzie można napić się wody i ochłodzić twarz podczas upałów. W okolicach pompy zakopana będzie też Skrzynia Czasu.

Uruchomienie pompy i zakopanie Skrzyni Czasu zaplanowano wstępnie  na 11 listopada br. Prace na ulicy Stary Rynek powinny zakończyć się w dniu dzisiejszym, ulica jest zamknięta dla ruchu.

(red)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
staton
staton
8 lata temu

dlaczego każdy czytając o palmach ma od razu na myśli małpy i banany…. osobiście obstawiam że owoce cieszące się największą popularnością mławskiego rynku to „kokosy”

...
...
8 lata temu

małpy też są, tylko bananów brak

staton
staton
8 lata temu

ale jak by były palmy…to w następnej kolejności by się małpy sprowadziło

OL.
OL.
8 lata temu

oaza to już jest

dobromir
dobromir
8 lata temu

dobrze że będzie studzienka. a ciekawe czy woda będzie święcona? a jeszcze większą atrakcją turystyczną byłaby pompa z destylatem 🙂 już widzę te tłumy

staton
staton
8 lata temu

Jest Busko Zdrój, Jastrzębie Zdrój, Kudowa Zdrój, może być też Mława Zdrój.
Proponuję posadzić jeszcze palmy… Jest Las Vegas, Las Palmas, może być tez Las Mława…. a pośrodku oaza…..Urząd Miasta.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x